Oferta / Ceny
Znajdź najlepszą opcję dla siebie

Wieczory panieńskie / kawalerskie

Oferta

Zorganizuj wieczór kawalerski/panieński w Białymstoku w trzech etapach:

I – park linowy

II – paintball

III – ognisko

Organizatorzy wieczoru kawalerskiego/panieńskiego, często zadają sobie pytanie: “Co na kawalerski/panieński?“. My proponujemy organizację wieczoru kawalerskiego w trzech etapach.  Zapoznaj się z naszą ofertą i baw się doskonale.

 

Etap I – Park Linowy Fasty

 

Uczestnikom wieczoru kawalerskiego lub wieczoru panieńskiego dajemy bojowe zadanie – przejście dowolnej trasy wysokościowej. Do wyboru dwie trasy sprawnościowe średnia oraz wysoka, każdy znajdzie coś dla siebie

Trasa średnia składa się z 15 atrakcji, które znajdują się na wysokości od 6 do 12 metrów. Wśród nich znajdują się takie atrakcje jak: makarony, szachownica, palisady. Trasa średnia kończy się zjazdem tyrolskim o długości 80 metrów.

Trasa wysoka składa się z 14 atrkacji rozmieszczonych na wysokości od 8 do 14 metrów. Na trasie znajdują się takie atrakcje jak: korale, skok tarzana, moty dwu linowe. Uwieńczeniem trasy wysokiej jest zjazd tyrolski o długości 110 metrów!

DSC_0205

Etap II – Paintball w Dzikich

Po emocjonujących przejściach linowych, naszych uczestników zaprosimy do Dzikich. Tam na specjalnie przygotowanym poligonie o powierzchni 15 000 mkw, przy setkach odpowiednio ułożonych opon oraz przeszkód z drewna, otoczonych murami po dawnych kurnikach, zapewnimy nie lada jatkę w emocjonującej rozgrywce paintballowej. Pod czujnym okiem sędziego rozegracie mecz, w którym zwycięży tylko jedna drużyna. Drżyjcie przeciwnicy!

 

Wieczór kawalerski Park Rozrywki FastPark

 

Etap III – Wspólne ognisko obok pola paintballowego

Po wspólnie spędzonym czasie w parku linowym oraz po grze w paintball czas na odpoczynek. Wszystkich uczestników zaprosimy do ogniska przy którym zabawa będzie trwała do białego rana

Dla uczestników wieczoru kawalerskiego lub wieczoru panieńskiego przygotowujemy zadaszone stoliki, mogące pomieścić grupę 40 osób (na specjalne życzenie klienta udostępniamy również grill). Na miejscu znajduje się WC oraz parking dla 30 aut.

 

image008

Przekonaj się, jak w ciekawy sposób można spędzić wieczór kawalerski lub panieński. Organizację zostaw nam, a sam baw się dobrze!

 

Przy wykupieniu całego pakietu – park linowy, paintball, ognisko, każdy uczestnik wieczoru kawalerskiego otrzyma 100 sztuk amunicji gratis do pakietu startowego w rozgrywce paintballowej i będzie mógł się cieszyć aż 300 sztukami amunicji!

Tylko 85zł za osobę!!!