Oferta / Ceny
Znajdź najlepszą opcję dla siebie

Wieczory kawalerskie

Oferta

Zorganizuj wieczór kawalerski w pobliżu Białegostoku w trzech etapach:

I – park linowy (do wyboru dowolna trasa )

II – paintball (każdy ma po 100 kul RGATIS = Łącznie 300 kul na osobę)

III – ognisko (zapewniamy wiatkę, drewno na 3 godziny oraz kijki na kiełbaski) – prowiant we własnym zakresie

Organizatorzy wieczoru kawalerskiego, często zadają sobie pytanie: “Co na kawalerski?“. My proponujemy organizację wieczoru kawalerskiego w trzech etapach.  Zapoznaj się z naszą ofertą i baw się doskonale.

 

Etap I – Park Linowy Fasty

 

Uczestnikom wieczoru kawalerskiego dajemy bojowe zadanie – przejście dowolnej trasy wysokościowej. Do wyboru czterye trasy sprawnościowe średnia, wysoka, extreme oraz maraton, każdy znajdzie coś dla siebie

Trasa średnia nowość 2021 składa się z 17 atrakcji, które znajdują się na wysokości od 3 do 6 metrów. Wśród nich znajdują się takie atrakcje jak: makarony, szachownica, mosty. Trasa średnia kończy się zjazdem tyrolskim.

Trasa wysoka składa się z 17 atrakcji, które znajdują się na wysokości od 4 do 8 metrów. Wśród nich znajdują się takie atrakcje jak: makarony, szachownica, palisady. Trasa wysoka kończy się zjazdem tyrolskim o długości 80 metrów.

Trasa extreme składa się z 14 atrakacji rozmieszczonych na wysokości od 8 do 14 metrów. Na trasie znajdują się takie atrakcje jak: korale, skok tarzana, moty dwu linowe. Uwieńczeniem trasy extreme jest zjazd tyrolski o długości 110 metrów!

Trasa maraton  jest to połączenie trasy wysokiej oraz extreme. Wyzwanie dla prawdziwych twardzieli. Składa się z 33 atrakacji rozmieszczonych na wysokości od 4 do 14 metrów. Na trasie znajdują się takie atrakcje jak: korale, skok tarzana, moty dwu linowe. Uwieńczeniem trasy maraton jest zjazd tyrolski o długości 110 metrów!

 

Przy rozbudowie Parku Rozrywki wykorzystywaliśmy elektronarzędzia Białystok Milwaukee.

DSC_0205

Etap II – Paintball w Dzikich

Po emocjonujących przejściach linowych, naszych uczestników zaprosimy na rozgrywki paintballowe do Kozińc (10 min. od Parku Linowego w Fastach ➡  sprawdź jak dojechać )

W Kozińcach scenerię pola paintballowego tworzy naturalny las. Został on oczywiście odpowiednio zaadaptowany do militarnej, gry jaką jest paintball. Masa przeszkód i kryjówek stworzonych z naturalnych materiałów, czyli drewna, opołów, chrustu. Wszystko to w połączeniu z szeregiem okopów daje wrażenie obecności na prawdziwym poligonie wojskowym ukrytym w lesie. Poligon Kozińce to 50 000m2 niesamowitego terenu do prowadzenia potyczek paintballowych, a w nim cztery tematyczne pola paintballowe:

 

Wieczór kawalerski Park Rozrywki FastPark

 

Etap III – Wspólne ognisko obok pola paintballowego

Po wspólnie spędzonym czasie w parku linowym oraz po grze w paintball czas na odpoczynek. Wszystkich uczestników zaprosimy do ogniska przy którym zabawa będzie trwała do białego rana

Dla uczestników wieczoru kawalerskiego przygotowujemy zadaszone stoliki, mogące pomieścić grupę do 20 osób. Na miejscu znajduje się WC oraz parking dla 30 aut.

 

image008

Przekonaj się, jak w ciekawy sposób można spędzić wieczór kawalerski. Organizację zostaw nam, a sam baw się dobrze!

CENA 99 zł/os

 

Przy wykupieniu całego pakietu – park linowy, paintball, ognisko, każdy uczestnik wieczoru kawalerskiego otrzyma 100 sztuk amunicji gratis do pakietu startowego w rozgrywce paintballowej i będzie mógł się cieszyć aż 300 sztukami amunicji!

 

Zapytaj o termin!