Oferta / Ceny
Znajdź najlepszą opcję dla siebie

Wieczory panieńskie

Szukasz pomysłu na niezapomniany wieczór panieński w okolicach Białegostoku ? Chcesz aby ten był inny niż wszystkie ?

Świetnie trafiłaś!

U nas ten dzień będzie niezapomniany. Świetna zabawa i trochę adrenaliny podczas pokonywania tras linowych pozwolą na chwilę zapomnieć o przygotowaniach.

Jeżeli chcecie to przeżyć inaczej niż wszyscy to my Wam to zapewnimy! Do wyboru 4 trasy linowe:

Trasa średnia nowość 2021 składa się z 17 atrakcji, które znajdują się na wysokości od 3 do 6 metrów. Wśród nich znajdują się takie atrakcje jak: makarony, szachownica, mosty. Trasa średnia kończy się zjazdem tyrolskim.

Trasa wysoka składa się z 17 atrakcji, które znajdują się na wysokości od 4 do 8 metrów. Wśród nich znajdują się takie atrakcje jak: makarony, szachownica, palisady. Trasa wysoka kończy się zjazdem tyrolskim o długości 80 metrów.

Trasa extreme składa się z 14 atrakacji rozmieszczonych na wysokości od 8 do 14 metrów. Na trasie znajdują się takie atrakcje jak: korale, skok tarzana, moty dwu linowe. Uwieńczeniem trasy extreme jest zjazd tyrolski o długości 110 metrów!

Trasa maraton  jest to połączenie trasy wysokiej oraz extreme. Wyzwanie dla prawdziwych twardzieli. Składa się z 33 atrakacji rozmieszczonych na wysokości od 4 do 14 metrów. Na trasie znajdują się takie atrakcje jak: korale, skok tarzana, moty dwu linowe. Uwieńczeniem trasy maraton jest zjazd tyrolski o długości 110 metrów!

Emocji z pewnością nie zabraknie a każda z Was znajdzie coś dla siebie 😉 

Oferta obejmuje:

  • Przejście dowolnej trasy linowej* ( Każda z Was znajdzie coś dla siebie 😆 )
  • Wsparcie wykwalifikowanych Instruktorów
  • Ognisko bez limitu czasowego (w godzinach otwarcia parku)

Cena: 45zł/os

*na trasy linowe można wejść wyłącznie w rekawiczkach

➡ ZAPYTAJ O TERMIN!